Press "Enter" to skip to content

Strona główna

Wójt Dorota Gorzelniak[dropcap]P[/dropcap]ocząwszy od XXXV Sesji Rady Gminy Przemęt w roku 2009, każda kolejna jest rejestrowana cyfrową kamerą w formacie Full HD. Jako, że posiedzenia sesyjne są otwarte dla każdego, zatem i materiał wideo będący ich zapisem może być publicznie udostępniany. Dlatego też powstała ta strona, która w zamierzeniu ma być centralnym archiwum wszelakich publicznie udostępnianych materiałów audiowizualnych będących w posiadaniu Urzędu Gminy w Przemęcie.

Informacje oraz materiały umieszczane systematycznie na stronie zostały podzielone na 3 logiczne kategorie: [button2 url=”https://www.przemet.tv/dzial/sesje”]Sesje[/button2], [button3 url=”https://www.przemet.tv/dzial/newsy”]Newsy[/button3] oraz [button4 url=”https://www.przemet.tv/dzial/inne”]Inne[/button4].

Mam nadzieję, że serwis przypadnie Państwu do gustu i będziecie z niego często korzystać.

Pozostaje mi zachęcić do zapoznania się z treścią działów [button url=”https://www.przemet.tv/wideo.htm”]Wideo[/button] oraz [button url=”https://www.przemet.tv/faq.htm”]FAQ[/button], a w razie konieczności skorzystania z działu [button url=”https://www.przemet.tv/kontakt.htm”]Kontakt[/button]. Życzę stabilnych transferów i owocnego oglądania.

Dorota Gorzelniak
Wójt Gminy Przemęt